Současnost
Jihlava
Kdo házel za Jihlavu a jak si vedl v porovnání s ostatními Jihlaváky?
Nejlepší výsledky za rok 2023
Nature
Porovnání jednotlivých závodníků, kteří hází v Jihlavě za rok 2023. Maximálky z jednotlivých disciplín a srovnání nejlepšího pětiboje se součtem nej výsledků disciplín.
Medaile z Mistrovství republik dospělých
Porovnání individuálních výsledků závodníků, kteří házeli v Jihlavě do roku 2023. Počet medailí, které byly získány v jednotlivých disciplínách a vícebojích v průběhu dospělého věku.
Medaile z Mistrovství republik mládeže
Nature
Porovnání individuálních výsledků závodníků, kteří házeli v Jihlavě do roku 2023. Počet medailí, které byly získány v jednotlivých disciplínách a vícebojích v průběhu žákovského/juniorkého věku.
Počet stovek žáků / juniorů
Porovnání jednotlivých závodníků, kteří házeli v Jihlavě do roku 2023. Počet stovek na jednotlivých disciplínách a v průběhu žákovského/juniorského věku.
Nejlepší výsledky za rok 2022
Nature
Porovnání jednotlivých závodníků, kteří hází v Jihlavě za rok 2022. Maximálky z jednotlivých disciplín a srovnání nejlepšího pětiboje se součtem nej výsledků disciplín.
Juniorští reprezentanti
Rozdělení 77 medailí juniorských reprezentantů z Jihlavy, kteří vyjeli na Mistrovství Evropy nebo světa do roku 2021.
Počet stovek žáků / juniorů
Nature
Porovnání jednotlivých závodníků, kteří házeli v Jihlavě do roku 2021. Počet stovek na jednotlivých disciplínách a v průběhu žákovského/juniorského věku.
Nejlepší výsledky za rok 2021
Porovnání jednotlivých závodníků, kteří hází v Jihlavě za rok 2021. Maximálky z jednotlivých disciplín a srovnání nejlepšího pětiboje se součtem nej výsledků disciplín.